Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Пасажири київського метро дізнаються «Ціну Правди»

Пасажири київського метро дізнаються «Ціну Правди»

Вісім незвичайних постерів з’явлися у вагонах одного з поїздів Оболонсько-Теремківської (синьої) лінії метро. Протягом наступного місяця вони розказуватимуть історії людей, які були причетні до трагічних подій у 1932-1933 рр. в Україні: Голодомору, суворої цензури, змови та масових репресій. 

Проєкт підготовлений за підтримки FILM.UA Group та команди Київського метрополітену. Він приурочений до виходу історичного трилеру «Ціна Правди» на екрани українських кінотеатрів 28 листопада, а також напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів, що цього року припадає на 23 листопада.

«Тепер у пасажирів київського метро буде можливість дізнатися більше про життя британського журналіста Ґарета Джонса. А воно, повірте, варте уваги. Це була натхненна, вольова та дуже розумна людина, яка зіграла велику роль в історії. На превеликий жаль, більшість про це не знає. Тому ми дуже вдячні Київському метрополітену за надану можливість не тільки промотувати українське кіно, а й поширювати у суспільстві важливі меседжі. Акція #вкінонаметро триває!», — зазначила маркетинг-директорка FILM.UA Group Поліна Толмачова.

Місія проєкту – привернути увагу широких верств суспільства до проблеми правди та постправди в сучасному мета-інформаційному світі, а також спонукати українців дізнатися більше про важливі та цікаві факти з історії нашої країни. Тому дуже важливою є підтримка з боку міських та державних структур, у цьому випадку – КП «Київський метрополітен».

«Складно уявити, скільки ми ще не знаємо про свою історію, скільки її сторінок засекречено або стерто назавжди. Тому переконана, що важливо використовувати кожну можливість, щоб дізнаватися і розповідати. Цей проєкт про важке: Голодомор, цензуру, замовчування, нищення. І про Людину. Історії успішного успіху зараз у моді, але варто пам’ятати, що за ними завжди стоїть щоденна боротьба і часто, на жаль, без хепіенду», – зауважила радниця начальника метро Наталка Макогон. 

Наступним кроком кампанії стане перфоманс «Ті, що блукають», що відбудеться 22 листопада о 18:00 на верхньому майданчику станції метро «Дорогожичі». Він був презентований минулого року Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору» разом з театром-студією Veritas в рамках вшанування 85-х роковин Голодомору-геноциду. В основі сценарію –  свідчення очевидців Голодомору з архіву Меморіалу жертв Голодомору та опубліковані свідчення з книги «33-й: голод. Народна Книга-Меморіал». Вхід вільний.

 
Довідка.
У 1933 році вельський репортер Ґарет Джонс шукає свою наступну велику історію. Останні новини приводять його до Москви, де він знайомиться з журналісткою Адою Брукс. Ада відкриває йому очі на «радянську утопію», яка не має нічого спільного з реальністю. І Ґарет, попри смертельні погрози, розпочинає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, крок за кроком він розкриває правду про трагедію українського народу: Голодомор, жорстку цензуру, змову та масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.
Середня оцінка: 1.8 (5 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»