Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Програма новорічно-різдвяних свят у Києві

Програма новорічно-різдвяних свят у Києві містить 15 тематичних подій, у рамках яких відбудеться щонайменше 100 різноманітних заходів. Окрім того, протягом святкового періоду у районах міста буде проведено понад 250 тематичних заходів. Про це повідомила директорка Департаменту культури КМДА Діана Попова під час розширеного засідання колегії Київської міської державної адміністрації.

«Головними цього року є наступні локації: Софійська площа, де розміщена головна ялинка країни, і Володимирський проїзд; Контрактова площа; парк Шевченка і Арка дружби народів, а також додаткова новорічна локація цього року – це «Співоче поле» Печерського ландшафтного парку, де вже відкрито фестиваль китайських ліхтарів», – нагадала Діана Попова.

Вона додала, що з 14 грудня відкрито різдвяні містечка на Контрактовій площі та Володимирському проїзді. Локація на Софійській площі відкрилась 19 грудня, де була урочисто засвічена головна новорічна ялинка країни.

Вона наголосила, що 19, 22, 24, 31 грудня та 1 і 7 січня під час проведення заходів Володимирським проїздом буде заборонено рух всіх видів транспортних засобів. Тому в суботні, недільні, святкові дні відкрито рух Хрещатиком. У маршрути громадського транспорту будуть внесені зміни.

У новорічну ніч буде продовжено роботу пасажирського транспорту та метро на три години, а фунікулер працюватиме цілодобово.

Під час новорічно-різдвяних свят і зимових канікул у муніципальних театрах для дітей та підлітків відбудуться змістовні яскраві вистави відомих письменників-казкарів, святкові лялькові програми, мюзикли, вистави класичного жанру.

«Усього до новорічних свят муніципальні театри підготували 8 прем’єр. 14 муніципальних театрів планують показати понад 430 тематичних вистав, які можуть відвідати понад 75 тисяч глядачів», – наголосила Діана Попова.

За її словами, мережа комунальних кінотеатрів КП «Київкінофільм» традиційно долучиться до новорічно-рідзвяних свят. У комунальних кінотеатрах плануються покази стрічок українського виробництва комедії: «Пригоди S Миколая» та пригодницького фільму «Тільки диво».

Також різноманітні книжкові виставки, майстер-класи та святкові акції відбуватимуться у бібліотеках і музеях міста. У виставкових залах Центрального будинку художника за підтримки Департаменту культури проходитиме Всеукраїнська різдвяна виставка, на якій буде представлено понад 300 художніх робіт авторів з усіх регіонів України. Виставка відкриється 19 грудня 2019 року і діятиме до 12 січня 2020 року.

19 грудня святковими вогнями засяяли новорічні ялинки і у всіх 10 районах міста. Усього протягом святкового періоду у районах буде проведено понад 250 тематичних заходів.

Новорічно-різдвяні свята вже традиційно завершаться відзначенням свята Хрещення господнього (Водохреща) 19 січня, яке у столиці відзначатиметься в Парку культури та відпочинку «Гідропарк» біля каплиці на честь Хрещення Господнього.

Новорічні локації працюватимуть до 12 січня – на Софійській площі та Володимирському проїзді, до 19 січня – на Контрактовій площі.

Середня оцінка: 1.1 (59 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»