Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Понад 100 мільйонів поїздок оплачено безконтактними банківськими картками та гаджетами у Київському метрополітені

З моменту запуску технології безконтактної оплати Mastercard на турнікетах Київського метрополітену кияни та гості столиці здійснили понад 100 мільйонів оплат проїзду безконтактними банківськими картками та NFC-гаджетами. Щодня в такий спосіб на жовтих турнікетах здійснюється до 240 тисяч оплат, при цьому більше половини з них – NFC-пристроями (смартфонами, смарт-годинниками та ін). 

Протягом п’яти років безконтактною технологією у метро встигли скористатись туристи з понад 90 країн світу. Найбільш популярними безконтактні розрахунки є на станціях «Вокзальна», «Лук’янівська», «Палац спорту», «Либідська» та «Політехнічний інститут». Усього в метрополітені сьогодні встановлено 139 жовтих турнікетів для безконтактної оплати проїзду банківськими платіжними картками й гаджетами. 

«Сучасній людині уже складно пригадати, що в метро не можна було оплатити безконтактно на турнікеті. Послуга працює 5 років, а здається, що всі 50. Цей проєкт і його результати — зразок конструктивної партнерської співпраці для зручності та економії часу клієнта, тобто нашого пасажира, проєкт інклюзії всіх сторін задля якісної інноваційної послуги», — переконана заступниця начальника метрополітену Наталка Макогон.  

«Безготівковий та digіtal-стиль життя стає трендом як у світі, так і в Україні, а технології Mastercard створюють всі можливості для його реалізації. Smart city проєкти є одними з потужних драйверів розвитку cashless, а в транспорті особливо важлива швидкість та зручність розрахунків, яку забезпечує технологія безконтактної оплати. Досвід київського метро — успішний приклад того, як інноваційна платіжна технологія зробила справжню революцію у транспортній інфраструктурі, швидко здобула популярність серед пасажирів і стала новим стандартом для ринку», — підкреслила Інга Андреєва, генеральний директор Mastercard в Україні. 

Технологію безконтактної оплати в Київському метрополітені запустили компанія Mastercard та Ощадбанк у 2015 році. Тоді Київ став п’ятим містом світу, де проїзд стало можливим оплатити банківською карткою прямо на турнікеті. 

«З Київського метрополітену п’ять років тому розпочалась історія впровадження технології безконтактної оплати в транспортній інфраструктурі України. З місяця в місяць дедалі більше людей приєднуються до cashless-руху, користуючись нашими жовтими турнікетами в метро. І ось вже понад 100 мільйонів поїздок оплачено смартфонами та безконтактними картками! Нагадую, що у 2018 році наш спільний з Mastercard та Київським метрополітеном проєкт було відзначено на конференції Google як один з найпрогресивніших», – зазначив Андрій Пишний, голова правління Ощадбанку. 

Компанія Mastercard успішно впровадила понад 30 smart city проєктів у різних містах України. Зокрема, розрахуватись безконтактно за проїзд банківською карткою, смартфоном та іншими гаджетами можуть не лише пасажири столичного метро, а й фунікулеру в Києві, столичної електрички, трамваїв у Києві та Львові, автобусів в Івано-Франківську, Мукачевому та в транспорті інших міст.

 
Середня оцінка: 1.2 (70 голосів )

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів