Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

На станції “Дніпро” оселиться медуза

83418394_344093623245009_4442523959529919076_n.jpg
Скульптуру “Медуза LPDE” авторства ZiguraArt (Микита та Егор Зiгура) розмістять на станції “Дніпро”. Вона - частина проекту “Середовище існування. Маніфест 2020” Всесвітнього фонду природи WWF Україна.

 

Робота заввишки майже в зріст людини створена з пластикових пакетів. “Вона змушує осмислити проблематику забруднення водойм, та провокує подумати про те, що залишається після нас для наступних поколінь”, - пояснюють автори.
 
У метрополітені додають, що як найекологічніший транспорт не могли бути осторонь такого проекту. І станція обрана не випадково. Стан Дніпра критично важливий не лише для столиці, а й багатьох інших регіонів України. Але навіть приватні рибалки та відпочивальники на набережній часто залишають після себе сміття на доріжках та у воді, не кажучи вже про підприємства.
 
Стоятиме скульптура у порталі “Мир” з монументом жінки та голубів нагорі. “До неї не можна буде підійти, лише побачити за склом. Бо у житті ми також наче не бачимо, що там під водою, але все більше жахаємося, коли з’являються сюжети про острови пластику та іншого мотлоху у річках, морях та океанах”, - розповідає заступниця начальника столичної підземки Наталка Макогон. Проект триватиме до 30 серпня.

 

 

Середня оцінка: 1.2 (66 голосів )

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів