Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Поїдка вихідного дня. Цього разу - Кам'янець-Подільський

У минулі вихідні дні група працівників Київського метрополітену здійснила дводенну туристичну поїздку до мальовничого міста Кам’янець – Подільський.

Екскурсії старим містом дали можливість метрополітенівцям зануритись у атмосферу давнини, відвідати старовинні замки, фортеці, почути легенди і розповіді про їхню історію. Також група відвідала музей історії міста Кам’янець – Подільський та костел, де послухали гру одного з найстаріших органних інструментів України.

Програмою туристичної подорожі також була передбачена поїздка в село Бакота, що знаходиться в 50 км від міста, у зруйнований монастир у горах, відпочинок на березі річки «Дністр», глибина якої - 65 метрів. Також була організована екскурсія до міста Хотин з відвіданням Хотинської фортеці, до села Кривче, що в Чернівецькій області. Тут працівники столичної підземки пройшла лабіринтами кришталевих печер довжиною понад 3 км, послухали захоплюючі розповіді та легенди про історію винайдення цих див природи, вік яких понад 2 млн. років.

Залишається додати, що туристичну поїздку для своїх працівників організувала Об’єднана профспілкова організація Київського метрополітену.

Ще немає голосів

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»