Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Вперше в історії метрополітену відбувся турнір по тенісу

11 травня 2009 року, вперше в історії Київського метрополітену, Молодіжною радою підприємства було ініційовано й організоване турнір по Великому тенісу серед своїх співробітників на Кубок Метро, що відбувся в електродепо «Оболонь» і поклав початок розвитку цього виду спорту серед метрополітенів України.

Заявку на участь у турнірі подало 8 чоловік, серед них — Максим Яковер та Сергій Науменко (служба «ІТЗ»), Володимир Самбора (служба «П»), Олександр Лакіза (електродепо «Оболонь»), Сергій Оснач та Ігор Савченко (електродепо «Харківське»), Юрій Гонтар (адміністрація).

Перед початком змагань було проведено жеребкування, яким визначилися пари гравців. Після короткої розминки, пара учасників М. Яковер - В. Самбора відкрили перший турнір Кубка Метро, у ході якої М. Яковер здобув перемогу й вийшов у півфінал. Інші пари учасників турніру також активно боролися за вихід у півфінал.

А у півфіналі зустрілися дві пари учасників: С. Оснач - М. Яковер і Ю. Гонтар - С. Науменко. Цікавою й напруженою була боротьба між учасниками за вихід у фінал. Ніхто не хотів поступатися позиціями у грі, незважаючи навіть на травми, які отримували учасники при відбиванні м'яча в складних і несподіваних моментах на корті.

Зрештою, гра визначила своїх фіналістів, ними стали М. Яковер і Ю. Гонтар. Зустрілися дійсно майстри ракетки, які, посилюючи різні подачі й удари, прагнули чесно здобути перемогу. До кінця гри Юрій Гонтар вимотував супротивника на корті, однак удача посміхнулася Максимові Яковеру, який і здобув Кубок Метро.

Молодіжна рада метрополітену висловлює подяку всім тим, хто вболівав і підтримував учасників турніру, а також начальнику електродепо «Оболонь» В.І. Дворському, заступнику начальника депо з ремонту І.Л. Ханіну, старшому майстру ТЧВ-1 О.Г. Лакізі і голові профспілки С.М. Осначу за допомогу й сприяння у проведенні турніру.

Ще немає голосів

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»