Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Проведено нараду з безпеки руху та пожежної безпеки

Нещодавно під головуванням першого заступника начальника Київського метрополітену Володимира Федоренка відбулася планова щоквартальна нарада, на якій розглядалися такі питання: аналіз стану безпеки руху, дисципліни та профілактичної роботи з поліпшення рівня безпеки руху у метрополітені; аналіз стану пожежної безпеки; аналіз стану охорони праці за І квартал 2009 року.

У нараді взяли участь заступник начальника метрополітену-головний ревізор з безпеки руху поїздів Валерій Мелещенко, заступник начальника метрополітену-начальник служби колії, тунельних споруд та будівель Ігор Сушко, заступник начальника метрополітену-начальник ескалаторної служби Валерій Машовець, директор вагоноремонтного заводу Анатолій Гомоляко, начальники управлінь, служб, електродепо, їх заступники та головні інженери, ревізори з безпеки руху поїздів, головні диспетчери, начальники техвідділів.

На нараді відзначалось, що упродовж звітного періоду працівниками підрозділів метрополітену в плановому порядку виконувались заходи з поліпшення стану безпеки руху, профілактичної роботи з попередження порушень, зміцнення дисципліни, підвищення надійності дії технічних засобів, рухомого складу та споруд. Метрополітен в цілому забезпечив безпечне перевезення пасажирів, не допущено випадків браку.

Однак, у зв’язку з недостатнім фінансуванням метрополітену, склалося вкрай незадовільне становище з повнотою і своєчасністю виконання необхідних ремонтів та заміни обладнання, передбачених нормативними документами. Нестача фінансів призводить до погіршення стану колії, тунелів, рухомого складу, ескалаторів, систем енергоживлення, зв'язку, сигналізації, електромеханічного господарства. Не виконується план поповнення та оновлення парку рухомого складу.

Водночас, не зменшується кількість хуліганських дій пасажирів (биття скла у вагонах, проїзд на автозчепі), а також прохід у метрополітен у нетверезому стані (по відношенню до І кв. 2008р. їх кількість збільшилась зі 770 до 1070 випадків).

Кількість нещасних випадків з пасажирами у І кв. 2009 р. у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зменшилась і становить відповідно 14 проти 16 випадків. Основними причинами травматичних випадків, як і раніше, є порушення Правил користування метрополітеном, особиста необережність пасажирів та погіршення їх стану самопочуття.

Внаслідок тривалої відсутності фінансування, не вирішується питання впровадження поїзного радіозв’язку ультракороткого хвильового діапазону на Сирецько-Печерській лінії.

Значна частина випадків порушень безпеки руху була допущена з вини "людського" фактора, а враховуючи значний недокомплект кваліфікованих спеціалістів практично в усіх службах, на сьогоднішній день першочерговим завданням є якісне технічне і практичне навчання працівників.

Увагу присутніх на нараді було акцентовано на необхідності підвищення рівня відповідальності працівників, які особисто дають готовність на експлуатацію рухомого складу, ескалаторів та обладнання, що безпосередньо пов'язане з безпекою руху поїздів та перевезенням пасажирів.

Нарада постановила забезпечити виконання наказу "Про заходи з підвищення рівня безпеки руху поїздів та безпечного перевезення пасажирів у 2009 р." та рішень підсумкових нарад з безпеки руху, які були проведені заступниками начальника метрополітену в службах, здійснювати особистий систематичний контроль за своєчасним виконанням Плану-заходів "З підвищення рівня безпеки руху поїздів, ескалаторів, автотранспорту та безпечного перевезення пасажирів на 2009р."

Ще немає голосів

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»