Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Розкриття тендерних пропозицій

22 червня 2009 року о 14 годині в Адміністрації Київського метрополітену відбулася процедура розкриття тендерних пропозицій учасників торгів на закупівлю вагонів метрополітену та супровідних послуг за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку, які пройшли попередню кваліфікацію та були допущені до подачі тендерних пропозицій.

Після проведення попередньої кваліфікації до участі у тендері були запрошені наступні компанії:

  • ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод» - Україна;
  • ЗАТ «Вагонмаш» - Росія
  • CAF S.A – Іспанія
  • Hyundai Rotem Company – Корея

Тендерні пропозиції надали компанії ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод» - Україна, ЗАТ «Вагонмаш» - Росія та компанія CAF S.A - Іспанія. Компанія Hyundai Rotem Company письмово повідомила про свою відмову щодо участі у тендері.

На розкритті тендерних пропозицій були присутні представники Київського метрополітену, Європейського банку реконструкції та розвитку і учасники торгів.

Всі пропозиції були відкриті відповідно до інструкції розкриття тендерних пропозицій представлені банком та складеній згідно «Принципів та правил закупівель товарів та послуг Європейського банку реконструкції та розвитку».

Надані тендерні пропозиції будуть детально вивчатися робочою групою у складі спеціалістів метрополітену та закордонних консультантів щодо їх відповідності вимогам замовника. За результатами своєї діяльності робоча група надасть пропозиції ЕБРР щодо визначення переможця торгів.

Середня оцінка: 1 (16 голосів )

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»