Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Про створення сприятливих умов для людей з обмеженими фізичними можливостями

З метою поліпшення культури обслуговування пасажирів та створення сприятливих умов для людей з обмеженими фізичними можливостями, у Київському метрополітені триває робота щодо забезпечення належного рівня обслуговування інвалідів.

Протягом ІI кварталу поточного року для осіб з обмеженими фізичними можливостями влаштовано 5 колясочних з’їздів на станціях: «Героїв Дніпра» (1 шт), «Петрівка» (2 шт), «Кловська» (1 шт), «Вокзальна» (1 шт). Вартість виконаних робіт складає 44,8 тис. грн. Робота з влаштування колясочних з’їздів триватиме. До кінця року в метрополітені з’являться ще 16 колясочних з’їздів.

Принагідно повідомляємо, що всього з початку року на станція метрополітену влаштовано 9 колясочних з’їздів на суму 66 тис. грн. Окрім цього, за кошти інвесторів обладнано відео-інформаційними системами 5 вагонів метрополітену для інвалідів з вадами слуху.

Також у метрополітені постійно забезпечувалось виконання інструкцій «Про порядок проїзду в метрополітені пасажирів-інвалідів на колясках» та «Про порядок проїзду в метрополітені інвалідів по зору І та ІІ груп».

Ще немає голосів

e-Квиток

mastercard

Картка киянина

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Довіряй ЗСУ!

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»

Інформаційний відеоролик про імунопрофілактику

Профілактика грипу та ГРВІ

Дорожні небезпеки

Профілактика інфарктів та інсультів