Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Статистика звернень громадян

Протягом І півріччя 2009 року до Київського метрополітену надійшло 1437 звернень від громадян, з яких — 1340 заяв, 12 скарг та 85 подяк працівникам станцій.

Традиційно, чимало звернень надійшло від пасажирів на незадовільне обслуговування на станціях метрополітену. Водночас, аналіз кожного звернення засвідчив, що не завжди вони обґрунтовані. У більшості випадків пасажири скаржилися на те, що їм, по суті, не дозволяють порушувати Правила користування метрополітеном коли вони:

  • намагалися пройти через контрольний пункт за документами, що не дають права безоплатного проїзду,
  • намагалися перевезти багаж, який заборонено перевозити, зокрема, велосипед для дорослих,
  • вимагали проходу без оплати до магазинів за межами контрольно-пропускного пункту,
  • намагалися пройти на вихід через вхід,
  • відмовлялися пред’явити документ або оплатити перевезення багажу тощо.

Всі звернення громадян були уважно розглянуті, заявникам надано обґрунтовані роз’яснення.

Найчастіше упродовж зазначеного періоду звертались пасажири, незадоволені роботою кас — 169 звернень, за той же період у минулому році було 87 звернень. Зростання пояснюється виключно зміною тарифу, що призвело до збільшення часу обслуговування пасажирів.

Істотно зменшилась кількість звернень з питання надмірної кількості реклами в метрополітені — 25 звернень, за той же період у минулому році було 51. Найбільше заяв стосувалось реклами на дверях та вікнах вагонів, а також несанкціонованої реклами.

Окрім цього, за звітний період на «гарячу телефонну лінію» надійшло 449 дзвінків, з міського Call-центру – 429 дзвінків, на сайт метрополітену – 248 звернень, у книги скарг та пропозицій на станціях – 227 заяв, на адресу адміністрації метрополітену – 227 заяв. У порівнянні з І півріччям 2008 року, кількість звернень зменшилась на 294, при цьому подяк збільшилось на 38.

Всі звернення на телефонну лінію, окрім вище зазначених претензій до роботи метрополітену, стосувалися безкоштовного проїзду окремих категорій громадян; невдоволення вимогою контролера пред’явити документ; затиснення дверима при посадці у вагон; роботи пасажирської автоматики; незадоволених графіком роботи та ремонтом ескалаторів на станціях; графіку руху та швидкості поїздів тощо.

Звернення пасажирів розглянуті в терміни, визначені чинним законодавством. У деяких випадках для з’ясування всіх обставин проведені службові розслідування. Заявникам, які залишили адресу, надані письмові відповіді. Пасажирам, що залишили номер телефону, відповідь надавалась у телефонному режимі. Звернення без адреси і телефону направлялись до відповідних структурних підрозділів для вжиття необхідних заходів.

Ще немає голосів

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»