Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

У столичному метрополітені 46 підземних станцій укомплектували додатковими розкладними стільцями, ковдрами та матрацами.

У столичному метрополітені 46 підземних станцій укомплектували додатковими розкладними стільцями, ковдрами та матрацами. 

Люди можуть скористатися стільцями на час оголошення сигналу «Повітряна тривога». Для цього необхідно підійти до чергової по станції, яка перебуває на платформі.

Після відбою повітряної тривоги просимо повертати стільці працівникам станції, а також закликаємо дбайливо ставитися до майна і пам’ятати, що стільці використовуватимуть й інші люди.

Потреба на кожну станцію формувалась з урахуванням її особливостей, пасажиропотоку та кількості цивільного населення, що користується станцією як укриттям. На випадок тривалої небезпеки (понад 12 годин) передбачено використання ковдр і матраців.

Нагадаємо, що на початку березня Міжнародна Організація з Міграції передала гуманітарну допомогу для покращення умов перебування людей на підземних станціях метрополітену на період оголошення сигналу «Повітряна тривога». Надана допомога складається з 10 500 розкладних стільців, 1500 ковдр та 1500 матраців.

photo_2023-03-22_14-42-27.jpg

Середня оцінка: 5 (1 vote)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»