Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Із 2 жовтня буде скорочено інтервали між поїздами у столичному метрополітені

Із понеділка, 2 жовтня, інтервали між поїздами столичного метро в годину пік та між пік буде зменшено. 

Так, середній проміжок часу між поїздами в годину пік складатиме 02:30 – 03:00 хв., у між пік час очікування поїзда – 05:00 – 05:30 хв. Інтервали у вихідні дні наразі залишаються без змін, поїзд прибуватиме кожні 6-7 хвилин.

Зміни у графіку руху поїздів дозволять забезпечити більш комфортну поїздку для пасажирів, оскільки у вересні середньодобові перевезення в будні дні становлять більше 800 тисяч, а у вихідні дні – більше 500 тисяч. Однак зазначимо, це все досить низький показник для інфраструктури київського метрополітену.

Нагадуємо, що під час оголошення сигналу «повітряна тривога» рух поїздів здійснюється підземними ділянками, а на наземній – призупиняється. Усі 46 підземних станцій працюють у режимі укриття цілодобово.

Також зазначимо, що в разі оголошення повітряної тривоги вночі та відбою вранці працівникам підприємства необхідний час для організації руху та випуску поїздів на лінії, оскільки вони також перебувають в укритті. Враховуючи ці обставини, рух поїздів наземними ділянками розпочинається зі зміщенням основного графіка роботи.

 

 

Середня оцінка: 4.7 (3 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»