Наша гаряча лінія ― (044)537-55-05
Або залишіть звернення..

Минулого тижня столичним метро скористалися 4,2 мільйона пасажирів, із яких понад 1 мільйон – пільговики

Минулого тижня столичним метро скористалися 4,2 мільйона пасажирів, із яких понад 1 мільйон – пільговики. 

У підземці щоночі проходять необхідні роботи з утримання інфраструктури метрополітену, зокрема минулого тижня фахівці профільної служби замінили 27 шпал. Також триває плановий капітальний ремонт ескалаторів на станції «Палац спорту». Вчасне обслуговування обладнання необхідне для безперебійної і безпечної роботи.

Разом із тим, через недотримання пасажирами правил користування трапляються зупинки ескалаторів. За минулий тиждень відбулося 114 зупинок ескалаторів із різних причин, зокрема: 6 разів пасажири зупиняли ескалатор ручкою «стоп» без необхідності, 2 рази з причин падіння пасажирів, ще 48 разів – для уникнення травмування. 35 зупинок ескалатори здійснили через потрапляння особистих речей пасажирів. Закликаємо бути обачними та дотримуватися правил поведінки.

Інтервал руху поїздів у будні дні, в години пік становить 02:30-03:00 хвилини, у міжпікові – 05:00-05:30 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень – 6-7 хвилин. Звертаємо увагу, рух поїздів «синьою» лінією здійснюється між станціями «Героїв Дніпра» – «Либідська», а між станціями «Теремки» – «Деміївська» працює «човниковий» рух поїздів з інтервалом 13 та 17 хвилин, залежно від напрямку руху. Детально про режим роботи за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290

Нагадуємо, що в разі виявлення забутих на станції речей їх не можна торкатись. Про знахідку слід повідомити чергового або працівника поліції. Як наголошує підприємство, бюро знахідок метрополітену приймає лише речі. Документи, знайдені на станціях, передають працівникам правоохоронних органів, тому при їхньому пошуку необхідно звертатися до поліції.

Працює бюро знахідок на станції «Дорогожичі» за наступним графіком роботи: щодня з 08:00 до 17:00, у п’ятницю – з 08:00 до 15:45, субота-неділя – вихідні. Телефон для довідок: 044-238-43-13.

 

Середня оцінка: 3 (2 голоси)

e-Квиток

Дія. Цифрова освіта

Електроні закупівлі КП «Київський метрополітен»